درباره شرکت

Video Trigger
شرکت شمال گستر پیشرو در احداث سازه های تخصصی

بیش از ۷ سال حضور در حوزه ساخت و ساز تخصصی ساختمان و اجرای استخر

شرکت شمال گستر یک شرکت تخصصی در حوزه ساخت و ساز می باشد که با تلفیق کار علمی و تجربه روز توانسته است اجرای ساختمان و استخر را با روش های کاملا علمی اجرایی نماید.
امروزه پروژه های ساختمانی مانند گذشته ساده و ارزان نبوده و دارای پیچیدگی های علمی و اجرایی می باشند از طرفی اجرای هر پروژه هر چند ساده نیازمند صرف هزینه های بسیار زیادی می باشد بنابراین اگر کوچکترین خطا و اشتباهی رخ دهد تمام این هزینه ها هدر خواهند رفت و بعضا بسیاری از این خطاها غیرقابل اصلاح و جبران می باشند . بنابراین واگذاری پروژه ها به تیم های تخصصی که فقط به تجربه های سنتی وابسته نبوده و بر اساس علوم روز دانشگاهی فعالیت می کنند ضرورری می باشد.

شرکت شمال گستر امین و مورد بسیاری از کارفرمایان محترم می باشد و در حوزه تخصصی اجرای کامل استخراجرای اسکلت ساختمان و پیمانکاری ساختمان فعالیت می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

اصول اطمینان بخش

تمام پروژه ها تحت قراردادهای قانونی اجرا شده تا کارفرمایان محترم با آسودگی خاطر از کیفیت و زمان اجرا پروژه بتوانند بر روی بهره برداری از انها برنامه ریزی نمایند.

 

توانمندی های ما

اجرای کامل استخرهای ویلایی و اجرای کامل اسکلت های ساختمانی و اجرای کامل پیمانکاری ساختمان از توانمدی های اثبات شده ما می باشد.

دیدگاه ما

تلاش ما اجرای پروژه های سازه ای به صورت دانایی محور است . پروژه ها باید اقتصادی و اصولی اجرا شده تا کارکردهای خود را اجرا نمایند.

 

 

0

پروژه های انجام شده

0

مهندسین ما

0

کارفرمایان

0

سابقه کاری ما (سال)